Новини України. 17 грудня. Голова СБУ Валерій Хорошковський здивований “ажіотажем”, створеним журналістами навколо теми переслідувань з боку правоохоронних органів.

Валерій Хорошковський
Хорошковський натякає на те, що у журналістів манія переслідування

“Я не розумію, чому в ЗМІ піднімається такий ажіотаж, якщо повістку отримує журналіст. У мене є глибоке переконання, що журналісти такі ж громадяни, як і всі інші. А значить, зобов’язані відповідати, якщо у слідчого виникли до них питання”, – сказав Хорошковський в інтерв’ю.

Він розповів, що коли очолював Митний комітет, його викликали до слідчого управління Генпрокуратури у справі про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

“Я провів на допиті 8 годин, і мені ставили питання, які, на мій погляд, не мали жодного відношення до матеріалів справи, але слідчому видніше. Більше того, це відбувалося через п’ять років з моменту події! Але я виконав свій громадянський обов’язок” , – сказав Хорошковський.

Коментуючи заяви журналістів ТВі про стеження за ними з боку співробітників СБУ, Хорошковський зазначив:

“Скажу, що це суттєве перебільшення можливостей СБУ. Якби ми стежили за всіма, у кого манія переслідування, у нас штат був би рази в чотири більший!”

“Упевнений, що своїми скандальними заявами їх ініціатори вимагають одного: привернути увагу до розгляду Верховним судом України питання про скасування результатів конкурсу Нацради з телебачення і радіомовлення про раніше виділений частотний ресурс”, – додав він.

Хорошковський також спростував заяви журналістки Вікторії Сюмар про те, що співробітники СБУ цікавилися її діяльністю.

“Те, що говорить Вікторія Сюмар, не відповідає дійсності. Від нас до консьєржки ніхто не приходив”, – сказав він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.