Новини світу. 21 грудня. Перу. Міністр закордонних справ Перу після публікацій секретних документів на сайті WikiLeaks назвав американських дипломатів дурнями.

Хосе Гарсія Белаунде

Міністр закордонних справ Перу Хосе Гарсія Белаунде висміяв американську дипломатію після публікацій секретних документів на сайті WikiLeaks і назвав дипломатів США “набитими дурнями, які витрачають марно робочий час”.

Раніше WikiLeaks оприлюднив секретні депеші американського посла в Перу Джеймса Кертіса Страбла, де охарактеризував президента Перу Алана Гарсію як “зарозумілого і пихатого всезнайку”.

“Коли я називаю американських дипломатів набитими дурнями, то це означає, що вони зовсім не здатні переробити той обсяг інформації, який отримують”, – заявив перуанський міністр.

Найбільше здивування, за його словами, викликає той факт, що численні секретні депеші, які американські посли шлють до Вашингтона, жодним чином не пов’язані з їх службовим завзяттям – на думку перуанського міністра, вони це роблять тільки на вимогу Держдепу США.

США одержимі нав’язливою ідеєю, що інформація – це влада, і заради цієї мети можна користуватися будь-якого роду чутками та плітками”, – зазначив він.

Разом з тим глава МЗС Перу запевнив, що публікації на WikiLeaks у відносинах Перу з США не будуть визначальними.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.