Новини України. 3 грудня. Київ. Міліція заявляє, що не била учасників акції протесту на майдані Незалежності.

міліція, МВС
Міліція не била учасників протесту

“Сьогодні в деяких засобах масової інформації з‘явилося повідомлення про те, що працівники міліції, які забезпечували охорону громадського порядку під час виконання судового рішення про знесення наметового містечка на Майдані Незалежності, «били людей дубинками по ногах» та затримали мітингувальників”, – йдеться у повідомленні прес-служба МВС.

МВС України спростовує цю інформацію як таку, що не відповідає дійсності.
За даними Міністерства, працівники міліції забезпечували охорону громадського порядку по периметру під час виконання працівниками виконавчої служби та комунальних підприємств КМДА судового рішення щодо демонтажу містечка для підготовки центру столиці до Нового року.

Жоден з мітингувальників, які перебували в цей час на Майдані, працівниками столичної міліції не затримувався, передає МВС. Камери відеоспостереження, які установлені в центрі столиці, підтверджують, що заходи фізичного впливу стосовно громадян, які перебували в наметовому містечку, не застосовувалися.

МВС України просить представників ЗМІ надавати перевірену інформацію, не поширювати чутки, роблячи посилання на «безіменних» учасників подій на Майдані Незалежності. В іншому разі МВС України буде змушене вимагати спростування такої дезінформації в судовому порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.