Новини України. 18 грудня. Реформи в МВС будуть відбуватися в кількох напрямках, вони будуть поетапними і головне завдання цих реформ – зробити так, щоб у працівника міліції будь-який громадянин бачив свого захисника, і щоб міліція відійшла від каральних функцій до функцій соціального захисту населення.

Анатолій Могильов, міністр, МВС
Могильов візьметься за реформування МВС

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

За його словами, другим завданням реформування МВС є підняття соціального статусу працівника міліції.

“Міліціонери повинні мати нормальну заробітну плату, відповідну тим величезним психоемоційним навантаженням, які правоохоронець несе під час служби та соціальний пакет у працівника міліції повинен бути вищим, ніж в інших громадян, оскільки робота в міліції вимагає високого навантаження”, – зазначив Могильов.

На уточнююче питання, чи очікується скорочення в структурі МВС, міністр відповів: “Скорочення – це оптимізація відомства, зокрема ми хочемо прибрати ті функції, які для міліції не властиві і не потрібні. У нас діє надто забюрократизована система, це потрібно прибирати і тоді ми будемо виконувати свої завдання більш ефективно і меншою чисельністю”, передає ІМК.

Нагадаємо, 17 грудня 2010 року на урочистостях до Дня міліції Президент України Віктор Янукович сказав, що Міністерство внутрішніх справ чекають масштабні перетворення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.