Новини технологій. 18 грудня. Мобільний додаток SafeCell дозволяє підключатися до каналів супутникового зв’язку на борту літака для здійснення дзвінків і виходу в Інтернет.

SafeCell, телефон
Додаток SafeCell за 12,5 тисяч доларів дозволяє дзвонити з літака

Додаток SafeCell, випущений австралійською компанією ASiQ Limited, претендує на звання найдорожчої в світі програми для мобільних телефонів. Його вартість становить $12,5 тисяч, повідомляється в прес-релізі на сайті виробника.

Додаток дозволяє підключити телефон до каналу супутникового зв’язку на борту приватних літаків, щоб виходити в Інтернет, здійснювати дзвінки і писати SMS і електронні листи. Телефон при цьому може знаходитися в режимі польоту, коли його власний передавач відключений. Всі комунікації здійснюються через модуль Bluetooth.

Виробник програми, компанія ASiQ Limited, стверджує, що $12,5 тис. – дуже недорога ціна за такий функціонал, особливо в порівнянні з вартістю «традиційного» обладнання для забезпечення мобільного зв’язку на борту.

Зараз додаток доступний для мобільних телефонів Nokia, а також для смартфонів на базі ОС Symbian і BlackBerry. Версія для Android буде випущена найближчим часом.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.