новини світу. 26 грудня. МНС Росії закликало власників бензопил прийти на допомогу в ліквідації наслідків крижаного дощу в столичному регіоні, повідомляє “Росія – 24”.

МНС Москви просить городян допомогти бензопилами

Тільки на півдні Москви через кригу, викликану дощем у морозну погоду, були повалені або пошкоджено близько 2 тисяч дерев.

“В основному під вагою льоду падали гілки дерев, але в деяких випадках дерева не витримували ваги криги і валилися цілком”, – розповів прес-секретар комплексу міського господарства Ігор Пергаменщик.

Аварійні бригади з ранку розпилюють і вивозять повалені дерева з вулиць, з дворів, а також паркових зон міста.

“У кожному районі столиці в результаті обмерзання впали сотні дерев, багато впали на припарковані автомобілі, торгові намети, тролейбусні і трамвайні лінії, і ускладнили прохід і проїзд”, – повідомляють в мерії столиці.

Комунальники розпилюють і вивозять дерева, відновлюють пошкоджені лінії. Володарів бензопил закликали допомогти у розчищенні утворених “природних барикад”.

У ряд міських парків обмежений прохід жителів, це пов’язано з тим, що дерева продовжують ламатися і падати. При вході в парк розміщені попереджувальні таблички.

“Ми просимо москвичів зараз не ходити в парки, це може бути небезпечно”, – сказав один зі співробітників Бірюлевского дендропарку, розташованого в Південному адміністративному окрузі Москви. Через дерева, що впали в лікарні потрапили 5 чоловік.

Велика частина обривів контактної мережі московських тролейбусів і трамваїв ліквідовано.

“На 14:00 зафіксовано 28 обривів контактної мережі електричного транспорту, з низ 23 вже ліквідовано”, – сказали в “Мосміськтрансі“.

“На московських вулицях працюють 17 аварійних бригад – їх кількість збільшено більш ніж у два рази, так як у звичайні дні чергують сім бригад, ще одна перебуває в резерві”, – уточнили у відомстві.

Усі аварійні бригади працюватимуть і вночі, щоб повністю відновити рух тролейбусів і трамваїв до початку робочого тижня.

Джерело Вісті

МНС Росії закликало власників бензопил прийти на допомогу в ліквідації наслідків крижаного дощу в столичному регіоні, повідомляє “Росія – 24”. Тільки на півдні Москви через полою, викликаної дощем у морозну погоду, були повалені або пошкоджено близько 2 тисяч дерев. “В основному під вагою льоду падали гілки дерев, але в деяких випадках дерева не витримували ваги криги і валилися цілком”, – розповів прес-секретар комплексу міського господарства Ігор Пергаменщик.

Аварійні бригади з раннього ранку розпилюють і вивозять повалені дерева з вулиць, з дворів, а також паркових зон міста. “У кожному районі столиці в результаті обмерзання впали сотні дерев, багато впали на припарковані автомобілі, торгові намети, тролейбусні і трамвайні лінії, і ускладнили прохід і проїзд”, – повідомили ІТАР-ТАРС в мерії столиці. Комунальники розпилюють і вивозять дерева, відновлюють пошкоджені лінії. Володарів бензопил закликали допомогти у розчищенні утворилися “природних барикад”.

У ряд міських парків обмежений прохід жителів, це пов’язано з тим, що дерева продовжують ламатися і падати. При вході в парк розміщені попереджувальні таблички. “Ми просимо москвичів зараз не ходити в парки, це може бути небезпечно”, – сказав один зі співробітників Бірюлевского дендропарку, розташованого в Південному адміністративному окрузі Москви. Раніше через дерев, що впали в лікарні потрапили 5 чоловік.

Велика частина обривів контактної мережі московських тролейбусів і трамваїв ліквідовано. “На 14:00 зафіксовано 28 обривів контактної мережі електричного транспорту, з низ 23 вже ліквідовано”, – сказали в “Мосміськтрансі”. “На московських вулицях працюють 17 аварійних бригад – їх кількість збільшено більш ніж у два рази, так як у звичайні дні чергують сім бригад, ще одна перебуває в резерві”, – уточнили у відомстві. Усі аварійні бригади працюватимуть і вночі, щоб повністю відновити рух тролейбусів і трамваїв до початку робочого тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.