Новини України. 11 грудня. Навколо міст мільйонників планується будівництво кільцевих доріг за аналогією з московською кільцевою дорогою.

МКАД, дороги
Колесніков пропонує українським містам МКАДи

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

«Дороги – це дороге, але необхідне задоволення. Під усі українські ямкові ремонти підходить гарне прислів’я «скупий платить двічі», – зазначив він. – Тому дороги повинні бути побудовані. Ми залучатимемо провідні інститути, фахівців з проектування та контролю за якістю із України, Німеччини, Франції, Італії, США. По-друге, потрібно відібрати ті компанії, які цінують свою репутацію: тобто, повинна бути конкуренція між тими компаніями, які мають технічну, матеріальну базу, базу менеджменту для будівництва доріг. Третя умова: потрібно сьогодні використовувати сучасні технології, починати дорогу з біополотна, яке, як у всьому світі, викладається на піщану основу. Це дозволяє у майбутньому не мати ям та не «списувати» кошти на ямковий ремонт».

Крім того, за словами чиновника, навколо міст-мільйонників будуть побудовані кільцеві дороги – за принципом МКАД в Росії.

«До Євро-2012 ми зробимо все, що можливо. У першу чергу, Київ повинен мати нове кільце», – заявив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури, передає прес-служба Міністерства.

Борис Колесніков наголосив, що вже наприкінці січня 2011 року буде підготовлено першу частину Концепції автомобільних доріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.