Новини України. 24 грудня. Міністр юстиції Олександр Лавринович заявляє, що родичі високопосадовців не будуть декларувати свої доходи, оскільки це обмеження їхніх прав.

Олександр Лавринович

Про це він заявив на прес-конференції.

“Якщо ми ставимо собі за мету тотальний контроль і недопущення корупційних дій особою, яка перебуває на державній службі, і в неї є сім’я, діти, батьки, дідусі, бабусі, інші родичі, і всі вони повинні будуть декларувати свої витрати і доходи, я думаю, що для людей нормальних зрозуміло, що це обмеження їхніх прав”, – сказав Лавринович.

Він також нагадав про рішення Конституційного Суду про неконституційність законодавчого положення про те, що родичі чиновників повинні декларувати свої доходи і витрати.

Реагуючи на репліку журналістів про те, що в Польщі таке декларування є нормою, Лавринович сказав:

Вам ніхто не забороняє прийняти польське громадянство. В Україні є своя держава, своя Конституція, свій Конституційний Суд і свій парламент, який приймає закони”.

Як відомо, у четвер Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект “Про засади запобігання та протидії корупції в Україні“, внесений президентом до парламенту як невідкладний.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.