Новини України. 9 грудня. Міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба і його родичі незаконно отримали землю на берегах Дніпра у Дніпропетровську.

Володимир Яцуба
Яцуба поселив всю родину біля Дніпра

Про це пише “Україна молода” з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, міськрада видала дозволи на отримання земельних ділянок, які знаходяться де-факто на березі Дніпра, а де-юре – на березі його припливу, річки Шпакова, в районі вулиці Кубанської в Амур-Нижньодніпровському районі міста. Намив ділянки під будівництво оформлено як “боротьба з підтопленнями”. Таким чином, кошти на це виділено з міського бюджету. При цьому був загороджений вхід на пляж і закритий доступ до лісу.

Сама ділянка впритул прилягає до Дніпра. Однак українське законодавство забороняє будь-яке будівництво ближче ніж за 50 метрів до водойми.

Дозвіл видано 20 серпня Управлінням капітального будівництва Дніпропетровської міськради за підписом заступника начальника управління Ольги Чухун. Воно надано на “відновлення сприятливого гідрологічного режиму річки Шпакова (в районі вулиці Кубанської) під постійним авторським наглядом розробника проекту”.

При цьому ніякі будівельні роботи проектом не передбачені, а від виконавця вимагається суворе дотримання вимог природоохоронного законодавства. У документі прямо сказано: “Виконання будівельних робіт без одержання дозволу або його завчасної перереєстрації, також виконання не зазначених у дозволі робіт вважається самовільним і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством“.

На всій території будівництва вирубані дерева. За планом, намив піску повинен бути завершений до кінця року.

Характеристики земельних ділянок з містобудівного кадастру вказують, що по десять соток в районі, прилеглому до будівництва, вже отримали колишня дружина Міністра Ольга Яцуба, його племінник Роман Морозенко, родичка Олена Морозенко та інші особи. Всього наближеним до Володимира Яцуби особам роздано дев’ять ділянок по десять соток.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.