Новини світу. 11 грудня. Шотландія. Міністр транспорту Шотландії Стюарт Стівенсон подав у відставку під тиском критики за нездатність впоратися з хаосом у країні через аномально сувору, навіть для північної території, зиму.

Стюарт Стівенсон
Зима відправила Стюарта Стівенсона у відставку

Зима в Шотландії холодніша, ніж на півдні країни. Снігу тут більше, і температура нижча. Зі снігопадами, що прийшли наприкінці листопада, транспортна інфраструктура не може впоратися до цих пір. Погодна обстановка на території Шотландії, залишається дуже складною, в той час як на решті території Великобританії зимові морози і снігопади змінила відлига.

Через замети та лід на трасах в Шотландії виникли перебої з постачанням бензину, багато шкіл закриті протягом декількох тижнів, періодично виникають перебої в роботі аеропорту Единбурга.

Найбільші проблеми виникли у місцевої влади в минулий понеділок, коли прийшли нові снігопади. Десятки людям довелося ночувати в машинах. Міністерство оборони Великобританії за погодженням з міською владою столиці Шотландії направило до Единбурга військовослужбовців для прибирання снігу біля важливих соціальних об’єктів, таких як лікарні, медичні центри, аптеки, магазини.

Хоча на Стівенсона зі звинуваченнями “налетіли” представники опозиційних партій місцевого парламенту, перший міністр (глава виконавчої влади) і лідер Шотландської національної партії Алекс Салмонд прийняв відставку свого міністра “з величезним жалем”.

“Я чудово розумію причини вашого відходу, але, чесно кажучи, я вважаю несправедливим, що ви зіткнулися з цими проблемами. Ви працювали над тим, щоб транспортна мережа була готова до зими. І вона справлялася до минулого понеділка”, – написав Салмонд у листі Стівенсону.

Сам міністр також висловив жаль із приводу того, що не зумів впоратися з ситуацією.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.