Новини України. 2 грудня. Харків.  З моменту зникнення редактора газети «Новий стиль» Василя Климентьєва пройшло місяця майже чотири. За цей час не вдалося розшукати ні журналіста, ні людей, які могли бути причетні до його зникнення.

Правоохоронці переконані, що Климентьєв мертвий

Правоохоронці вже практично не сподіваються знайти Климентьєва живим, тому шукають його серед невпізнаних тіл, а у справі журналіста з восьми залишилося лише чотири версії зникнення.

«Основною залишається вбивство, пов’язане з професійною діяльністю, друга – вбивство, вчинене родичами Климентьєва через спадок. На його рахунках виявили близько $ 600 000. У нього були неоднозначні відносини з близькими: одному він щось обіцяв, інші розуміли, що нічого не отримають», – заявив в інтерв’ю «ГПК» заступник міністра МВС Василь Фарінник.

Крім того, розглядають версію вбивства через борги, адже в будинку редактора знайшли не одну боргову розписку. Не стали виключати і версію про інсценування, але, за словами Фарінник, вона не основна.

Один з останніх, хто бачив Климентьєва 11 серпня, – екс-міліціонер Андрій Козир – досі в розшуку. Саме він возив редактора у Старий Салтов на фотозйомку. «Ми не відкидаємо версію, що він міг бути причетним до злочину», – говорить Фарінник.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.