Новини України. 24 грудня. Міліціонери масово пишуть рапорти про звільнення. Це пов’язано з пенсійною реформою, яку влада хоче провести. Її проект розглядають у парламенті.

Міліціонери масово звільняються

Ідеться про зміну нарахування вихідної допомоги та підвищення пенсійного віку для силовиків.

“Маю вислугу рівно 20 років. Я декілька ночей не спав, порадився з дружиною, керівництвом і колегами, що робити. Сказали звільняйся, — розповідає 42-річний Костянтин, підполковник міліції. — У жовтні подав рапорт. Так зробили майже всі мої колеги-офіцери. Зараз, якщо керівником не був, то допомога складається з загальної суми, в яку входять 50 відсотків зарплати за кожний рік. Це близько 70 тисяч. Якщо офіцер займав керівну посаду, то виходячи на пенсію отримає 100 тисяч гривень. За новим законом — не більш як 30 тисяч”, – скаржиця правоохоронець.

Відповідно до реформи, замість 20 років роботи для виходу на пенсію, треба буде працювати 25.

“Вихід на пенсію після 20 років — одна з причин, чому люди йшли в міліцію, але зараз це під загрозою. Друга причина — почуття романтики та потреба у владі. Це не погані якості, але поганими їх роблять люди, які намагаються реалізуватися. Теперішні звільнення негативно вплинуть на криміногенну ситуацію в країні, — каже Олег Мартиненко, 44 роки, правозахисник, полковник міліції. — Бо підуть люди, які мають досвід роботи з кримінальним елементом і правильним оформленням юридичних процедур. У структурі почнуть менш професійно працювати, буде більше нарікань із боку прокуратури, судів і громадян”.

Кажуть, масово звільняються також військові, працівники прокуратури, СБУ.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.