Новини України. 27 грудня. Компанія «Майкрософт Україна» направила у великі роздрібні мережі лист з вимогою припинити торгівлю дисками з неліцензійними іграми для приставки Xbox.

Xbox
В Microsoft не знають звідки в України Xbox

Лист направили в магазини Comfy, «Ельдорадо», «Фокстрот», «Мегамакс» і Metro Cash & Carry, повідомили в прес-службі компанії.

В грудні представники компанії здійснили десятки візитів в торгові точки, які належать цим мережам, і зафіксували факти продажу та просування ігрових консолей Microsoft Xbox 360 і дисків з іграми для них. Microsoft не постачає консоль в Україну, відповідно, цей продукт не має авторизованого каналу розповсюдження.

«На сьогоднішній день ні один з імпортерів програмного забезпечення не має контракту з Microsoft на постачання ігрового програмного забезпечення виробництва корпорації для консолей Xbox», – йдеться в повідомленні «Майкрософт Україна».

Таким чином, компанія вимагає від торговельних мереж вилучити з продажу нелегальні диски і повернути їх постачальникам, поінформувавши про це «Майкрософт Україна».

Компанія також висловила готовність надати консультації для проведення такої ревізії і нагадала, що порушення авторських прав на ПЗ тягне за собою передбачену законодавством відповідальність.

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.