Новини спорту. 1 грудня. Харків. Відео. Харківський “Металіст” у надважкому поєдинку з угорським “Дебреценом” вдома вирвав перемогу на останніх хвилинах матчу і вийшов в 1/16 Ліги Європи.

Металіст
Другий гол "Металіста" забезпечив команді місце у 1/16 ЛЄ

Матч проходив у складних погодних умовах: засніжене поле нагадувало ковзанку. “Металіст” контролював м’яч протягом гри на половині поля суперника. Своєю чергою угорці вміло захищалися і час від часу небезпечно контратакували.

Цікаво, що всі три голи в матчі забили гравці “Дебрецена”.

Угорці першими відкрили рахунок у другому таймі. На 47-ій хвилині відзначився Цвіткович, який переправив м’яч у ворота після прострілу партнера.

Пізніше автоголом відзначився Боді (52′). Після удару Олійника м’яч влучив у штангу і від ноги гравця “Дебрецена” потрапив у ворота.

Курйозним був і третій гол. М’яч під час атаки харків’ян на 88 хвилині вперто не закочувався у ворота суперника, поки знову Олійник не пробив з нульового кута і “шкіряна куля” від рук воротаря “Дебрецена” Малінасукаса потрапив в ворота угорців.

У підсумку “Металіст” переміг “Дебрецен” 2:1.

Матч між Сампдорією та Ейндховеном в Італії закінчився з рахунком 2:1 на користь голландців. Такий результат сьогоднішніх матчів забезпечив “Металісту” теплу футбольну весну в Європі. Команда Мирона Маркевича за один тур до кінця групового турніру вийшла до 1/16 Ліги Європи.