Новини України. 24 грудня. Житомир. Відео. Мер-регіонал не пускав пресу на засідання Житомирської міськради нічим це не обгрунтувавши.

Володимир Дебой

24 грудня відбулася сесія Житомирської міської ради. Перед початком сесії о 9-30 журналісти зібралися біля центральних сходів у виконкомі. Двоє працівників муніципальної міліції не пускали їх, посилаючись на вказівку керівництва. Як відомо, міський голова Володимир Дебой був кандидатом від Партії регіонів.

Коли журналісти звернулися в управління зв’язків з громадськістю, їх пустили. Однак, на 2 поверсі знову наштовхнулися на “кордон”. Під тиском преси за 5 хвилин до початку сесії їх пустили у коридор, звідки депутати заходять у сесійну залу.

Одночасно не пустили із бокових сходів радіожурналістку. Правоохоронець сказав, що її місце на третьому поверсі на балконі.

Кореспондентці Gazeta.ua вдалося пройти крізь центральні сходи до залу засідань. У залу не пускала працівниця виконкому Валентина Петрівна.

“Вам не можна, на третій поверх”, – наказала вона.

На запитання, яким документом це регулюється, жінка не змогла відповісти. Потім підійшов керуючий справами виконкому Петро Кудряшов.

“Ну можете тихенько десь скраю сісти в залі”, – тихо сказав Кудряшов.

У зв’язку з цим журналісти звернулися до депутатів міської ради з проханням вирішити питання допуску преси у сесійну залу.

“Ще не прийнятий новий регламент роботи міської ради. Відтак преса може знаходитися у залі засідань. А те, що відбувається сьогодні, нагадує цирк”, – заявив на сесії депутат міської ради від ВО “СвободаВалентин Стойко.

За словами Валентина Стойка, влада Житомира не має права перешкоджати роботі преси.

“Такого раніше ніколи не було у Житомирській міській раді. Усі бажаючі могли заходити і вільно пересуватися. А зараз, незалежно від того є сесія чи ні, існують обмеження. Переконаний, що влада таким чином відмежовує себе від людей”, – сказав свободівець.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.