Новини світу. 5 грудня. Англія. Мер Лондона Борис Джонсон позбавив чиновників Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) можливості безкоштовного проживання в розкішному лондонському готелі Dorchester під час проведення в місті літньої Олімпіади 2012 року.

Борис Джонсон
Борис Джонсон не дозволить чиновникам ФІФА жити безплатно у його місті

Причиною цього, як вважає телерадікорпорація Бі-бі-сі, стало рішення ФІФА віддати право проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року Росії, а не Англії, всупереч приватним обіцянкам керівників і чиновників ФІФА сприяти перемозі англійської заявки.

П’ятизірковий готель Dorchester на вулиці Парк-лейн в центрі Лондона поряд з Гайд-парком відомий далеко за межами Великобританії. Апартаменти “люкс” у готелі перевищують за площею середню трикімнатну квартиру, а багате оздоблення готелю привертає знаменитих і заможних гостей з усього світу.

Безкоштовним розміщенням VIP-гостей займається оргкомітет лондонської Олімпіади. Як повідомляється, містер Джонсон обговорив даний крок з керівником оргкомітету Себастьяном Кое”, – відзначає Бі-бі-сі.

Газета Mail on Sunday, в свою чергу, іронізує на тему тому, що тепер гостям з ФІФА доведеться підшукувати собі більш скромне розміщення.

“Наскільки ми розуміємо, вони можуть зупинитися в пансіоні зі сніданком на вулиці Олд-Кент-роуд і платити за це самостійно“, – цитує газета одного з представників англійської заявки.

Олд-Кент-роуд знаходиться в бідному районі на південному сході Лондона. Її назва вже стала загальною для місця з найдешевшою нерухомістю завдяки популярній настільній гри “Монополія”.

Після програшу англійської заявки, на яку було витрачено 15 мільйонів фунтів і яка була визнана, в тому числі й самою ФІФА, найбільш технічно і економічно вигідною, англійські футбольні функціонери зайняли жорстку позицію щодо необхідності реформування головної світової футбольної організації.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.