Новини світу. 3 грудня. Росія. Президент порекомендував американським дипломатам дізнатися, як про них відгукуються в російському МЗС

Медведєв: МЗС Росії теж багато цікавого говорить про США

Президент Росії Дмитро Медведєв вперше прокоментував скандальні публікації листування американських дипломатів на сайті WikiLeaks. Російський лідер заявив, що вони сповнені цинізму й не варто було розголошувати. Адже в стінах російського МЗС і спецслужб теж багато чого цікавого говорять з приводу США.

“Держави у зовнішній політиці, багато держав, я маю на увазі США, мають право на ці судження, але коли вони стають публічними, вони завдають шкоди зовнішньополітичним зв’язкам”, – заявив президент.

Незважаючи на досить жорстке висловлювання на адресу американських дипломатів, Медведєв зазначив, що нічого критичного в тих оцінках, які були опубліковані він не побачив. Але попередив, що якщо в пресу потраплять подібні документи від російських дипломатів або представників спецслужб, американцям теж доведеться хапатися за голову.

“Якби у ЗМІ просочилися оцінки співробітників Міністерства закордонних справ Росії або спецслужб, в тому числі і з приводу американських партнерів, вони теж отримали б масу задоволення, – попередив Дмитро Медведєв. – Але чи потрібно це? Дипломатія – це тиха річ, як і банк бізнес, і повинна здійснюватися на відповідних принципах”.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.