Новини України. 17 грудня. Київ. Учора під час сесії Київради заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Володимир Кобелєв озвучив звіт роботи тимчасової слідчої комісії з вивчення ситуації навколо обороту підроблених ліків.

Майже у кожній аптеці є підробні ліки

Зокрема, в 880 аптеках Києва не рідкісні випадки продажу плацебо (таблеток які не дають ніякої дії – прим.) та препаратів, вироблених із сировини низької якості. Для контролю за підробкою потрібно надати лабораторії приміщення площею 500 кв метрів.

Депутат групи «Республіка Київ» Олексій Давиденко та член «Блоку Черновецького» Віктор Гринюк визнали звіт декларативним і таким, у якому відсутні практичні висновки та пропозиції.

На адресу обвинувачів Володимир Кобелєв відповів, що він виконує прохання міського відділу охорони здоров’я «не нагнітати ситуацію». Він запропонував виділити приміщення для лабораторії і прийняти звернення до ВРУ з проханням заборонити рекламу ліків.

Крім того, заступник голови комісії з питань охорони зазначив, що міліція і прокуратура не зобов’язані звітувати перед депутатами про кожен свій крок. За звіт проголосувало 98, а за звернення 101 депутат.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.