Новини здоров’я. 17 грудня. Київ.У жовтні 2010 року введено в експлуатацію перший в Україні Центр ядерної медицини з використанням ПЕТ-технологій.

Центр ядерної медицини в Києві прийняв майже 200 пацієнтів

На повну потужність Центр вийде в першому кварталі 2011 року. Ці терміни є оптимальними для запровадження складних та високотехнологічних методів діагностики та лікування в медичній практиці. Про це  повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я КМДА.

З моменту відкриття центру для проведення ПЕТ-досліджень до медичного закладу звернулася 191 особа. Із них киян – 27% (51 хворий), мешканців інших регіонів – 73% (140 осіб). Лише у 17 пацієнтів із числа тих, що звернулися до Центру, були медичні показання до виконання ПЕТ/КТ-досліджень.

Також було проведено навчання персоналу. Співробітники Центру із застосуванням ПЕТ-технологій пройшли навчання в Центрі підготовки фахівців з ядерної медицини, головний офіс якого розташований у Відні (Австрія). За оцінкою австрійських фахівців, співробітники Київського міського клінічного онкологічного центру є висококваліфікованими спеціалістами та готові до роботи зі складними пристроями. На сьогодні триває набір та навчання фахівців для роботи на цьому обладнанні. Інженерні кадри лікарні також підготовлені для кваліфікованої експлуатації даного складного обладнання, що підтверджено сертифікатами провідних фірм “Siemens”, “General Electric”, “Philips”.

Введення в дію Центру ядерної медицини дасть змогу проводити за рік близько 9 тисяч сучасних обстежень (у тому числі близько 3 тисяч досліджень ПЕТ/КТ і більш ніж 6 тисяч сучасних радіоізотопних досліджень) та здійснювати лікування близько 5 тисяч онкохворих не лише міста, а й усієї України.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.