Новини культури. 15 грудня. Київ. Фото. Наприкінці грудня до Києва приїде 30-річний Маколей Калкін, американський актор, головний герой фільму ”Один вдома”.

Маколей Калкін
Маколей Калкін приїде до Києва з українкою Мілою

Переговори з Калкіном ведуть вже півмісяця. Його приїзд запланований перед Новим роком, розмір гонорару поки що тримається у таємниці, бо переговори тривають.

Кажуть, за свій приїзд актор попросив $100 тис. Голлівудську зірку запросив Перший національний телеканал, щоб зняти у своїй передачі.

Концепція програми приблизно така: Маколей в оточенні дітей біля ялинки побажає глядачам на всю Україну приємного перегляду фільму ”Один вдома”. Його, швидше за все, покажуть на націанальному каналі 31 грудня. Саме цей фільм і зробив Калкіна відомим на весь світ.

У Києві актор проведе два дні. За цей час зніметься у передачі та матиме кілька екскурсій по місту.

Цьогоріч комедії ”Один вдома” виповнюється 20 років. Фільм вийшов у прокат на Різдво 1990-го і зібрав $300 млн в американському прокаті і $200 млн у світовому. 10-річний Калкін тоді став мільйонером. Його статки сягали $17 млн. Щоправда, сам розпоряджатися грошима не міг. За нього це робили батьки, які за черговий гонорар купували синові якийсь презент.

Калкін хоче привезти до Києва свою дівчину Мілу, — розповідають співорганізатори. — Вона за походженням українка. Народилася у Чернівцях. На початку 1990-х її сім’я переїхала до родичів у США“.

Із голлівудською акторкою українського походження 24-річною Мілою Куніс Маколей зустрічається сім років. У 17 він одружився з ровесницею, актрисою Рейчел Майнер. За два роки вони розлучилися, бо сімейне життя заважало чоловікові працювати.

Маколей — простий, добрий та ерудований, але жахливий домосид, — говорить Міла. — У вільний час ми з ним читаємо книжки чи дивимося телевізор. Витягнути його із дому у будень чи свято нереально.”

Маколей Калкін

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.