Новини України. 7 грудня. Львів. Львівська міська рада віддала під заставу “Ощадбанку” комунальне майно для оплати траншу за купівлю громадського транспорту до Євро-2010.

автобус Євро-2012
Львів віддав під заставу комунальне майно задля автобусів до Євро-2012

Львівська міська рада може за безцінь роздати комунальне майна громади міста задля проведення сумнівної оборудки із закупівлею трамваїв і тролейбусів до Євро-2012, відзначає народний депутат Петро Писарчук.

«Складається таке враження, що рідна львівська влада задля кількох матчів Єврочемпіонату готова закласти все місто. Спочатку була відома історія зі стадіоном. Думаю, що ВО «Свобода», котра контролює на нинішній день міську раду, дасть чесну відповідь куди подівалися кредитні гроші, що брались під будівництво стадіону, як і не допустить, щоб за безцінь забирали у людей земельні ділянки під розвиток інфраструктури цього об’єкту. Але те, що сталося на останній сесії міської ради, м’яко кажучи заставляє засумніватися, що так воно станеться. Вже новий склад ради голосує за передачу в іпотеку «Ощадбанку» комунальних приміщень задля повернення першого траншу кредиту, взятого для закупівлі до Євро-2012 нових тролейбусів і трамваїв», – цитує Писарчука прес-служба нардепа.

За його словами, до переліку об’єктів, які заплановано передати в іпотеку Ощадбанку, внесено низку приміщень, що перебувають в оренді, приміщення  науково-дослідного центру історико-національно-визвольних змагань України.

«Розумію, що владі начхати на львівських бізнесменів, але як зрозуміти те, що закладаються приміщення, де сьогодні працює науково-дослідний центр історико-національно-визвольних змагань України. А скільки було галасу з приводу того, що регіонали намагаються знищити інститут національної пам’яті в Києві, чи музей «Тюрма на Лонцького» у Львові», – зазначив Петро Писарчук.

Він пояснив, що недоцільно передавати в заставу Ощадбанку комунальні приміщення, тоді як предметом застави можуть бути безпосередньо ті транспортні засоби, на які і береться кредит.

«Нам пропонують деякий час покататися на нових автобусах і тролейбусах містом, в якому більшість об’єктів комунальної власності вже не належатимуть міській громаді, а питання збереження історії національно-визвольних змагань замінити утіхами з футболу», – зауважив нардеп.

Ринкова вартість приміщень, які передаються в іпотеку Ощадбанку є значно вищою, аніж це передбачено у відповідній ухвалі ЛМР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.