Новини України. 18 грудня. Екс-міністр внутрішніх справ, лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко заявив, що його намагаються прив’язати до справи про отруєння третього Президента України Віктора Ющенка.

Юрій Луценко
Луценкові приписали справу про отруєння Ющенка

Про це він заявив в інтерв’ю “Дзеркалу тижня”.

“Є ще новина. Тепер мене намагаються прив’язати до справи про отруєння Ющенка“, – сказав він.

“Я давав підписку про нерозголошення. Нічого не можу коментувати. Піду давати свідчення лише після здачі крові самим потерпілим. Якщо він ігнорує повістки, чому в його справі повинні допитувати мене?”, – додав Юрій Луценко.

Нагадаємо, Віктор Ющенко відчув погіршення здоров’я у вересні 2004 року, під час президентських виборів. Він був госпіталізований в австрійську клініку, де встановили, що в його організмі присутній сильна отрута – діоксин. На даний момент він майже виведений з організму Ющенка. Слідство у справі про отруєння ведеться вже не перший рік, але про результати нічого не відомо.

Раніше Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що у зв’язку отруєння Віктора Ющенка у слідства виникли серйозні питання в частині об’єктивності тих аналізів, які проводилися за кордоном.

“Необхідно взяти у Віктора Андрійовича знову кров для проведення повторного аналізу, більш ретельного”, – зазначив він.

У свою чергу Віктор Ющенко заявив, що готовий знову здати кров для слідства, відзначає Ліга.

Comments

  1. Притрав Ющенко четко продуманной дозой правильным ядом – дело рук тех же кукловодов, типа Березовского. Через т.н. любидрузив.
    Мотивы: 1. Придать предмету торговли – морде лица кандидата товарного вида. Подобно как О. Бендер истоптал сюртук К. Воробьянинова в пятигорском саду. И народ таки подал голосов на пропитание бывшему депутату… 2. Поднять антироссийскую волну, блокировать российский фактор влияния на этих выборах. 3. Взбодрить эту мямлю и размазню. 4. Повязать любидрузив серьезным общим делом. 5. Банально потешиться интригой. Абрамычу скучно в Лондоне, поэтому иногда он себя развлекает громкими интригами. Кстати, экзотичный стиль диоксинового притрава очень похож на не менее экзотичное отравление другой его куклы – радиактивным полонием. Абрамычу цены бы не было в роли арт-директора рекламного агентства, или продюсера эпатажной поп-звезды…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.