Новини технологій. 20 грудня. Заводити і вести блоги на популярному в російськомовному інтернеті сервісі «Живий Журнал» більше не зможуть діти молодше 13 років.

LiveJournal, Живий Журнал, ЖЖ
ЖЖ заборонений для дітей

Про це повідомляє служба підтримки блог-платформи.

«Ми більше не дозволяємо користування сервісом дітям до 13 років», – говориться в офіційному повідомленні «Живого Журналу».

Далі сервіс пояснює, що законодавство США (країни, де «ЖЖ» зареєстрований і законами якої він офіційно підпорядковується – ред.) про захист прав дітей в інтернеті, для створення облікового запису дитиною віком до 13 років необхідно батьківську згоду. Водночас багато батьків ігнорують цю вимогу.

«Ми більше не дозволяємо користування сервісом дітям до 13 років. Закон США про захист прав дітей в інтернеті (СОРРА) вимагає від власників інтернет-сервісів вчиняти деякі дії щодо акаунтів, які належать дітям до 13 років, одним з яких є отримання батьківської згоди. Ми помітили, що з моменту запуску програми кілька років тому практично ніхто з батьків не дає дозволу своїм дітям на користування сервісом, а LiveJournal не є сервісом, який би призначався для використання дітьми», – пише служба підтримки.

Разом з тим, згідно з даними досліджень, більшість власників акаунтів в «Живому Журналі» є людьми старше 13 років, яких нова заборона не торкнеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.