Новини України. 31 грудня. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що занадто багато зусиль витрачено на покращення умов життя людей і забезпечення позитивного розвитку України, але нічого з цього не вийшло. Спікер чекає від політиків у Новому році більше відповідальності.

Володимир Литвин
Литвин хоче більше відповідальності

Про це йдеться в його новорічному зверненні до українського народу.

«(Виникає) постійна і нагальна необхідність в консолідації влади, відповідальності політиків і політичних сил, злагоди і взаєморозуміння в суспільстві. У цьому вирішальна передумова реалізації Україною свого історичного шансу. У цьому запорука оплати рахунку, який пред’являє нам епоха», – йдеться у зверненні Литвина.

«Сподіваюся і вірю, що 2011-й буде роком усвідомлення критичної важливості таких імперативів епохи. А відповідно – конкретної, усвідомленої і систематичної роботи», – говорить Литвин.

Спікер наголошує, що сьогоднішнє і майбутнє повинні виростати з поваги до пережитого і будуватися на винесених з нього уроках.

«Рік, що минає, і все стартове десятиліття 21 століття увійдуть помітними сторінками в хроніки створення оновленої, демократичної та економічно розвинутої України. Однак є й незаперечне розуміння того, що зробити можна було більше, краще, а нерідко по-іншому. Занадто багато сил і часу витрачено на цілі та дії, які не додали позитиву ні державі, ні умов життя людей», – вважає Литвин.

Нагадаємо, спікер має намір зустріти Новий рік і Різдво Христове з родиною в Карпатах.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.