Новини України. 3 грудня. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин направив Податковий кодекс на підпис Президенту України Віктору Януковичу.

Володимир Литвин
Литвин відправив ПК президенту

Про це спікер парламенту повідомив в інтерв’ю телеканалу “Рада”.

“Вранці робота над документом після голосування була завершена – у п’ятницю, о 6 годині ранку. Всю ніч працювали працівники юридичних служб, оскільки потрібно було повністю переформатувати закон внаслідок прийняття цілої групи поправок”, – сказав Володимир Литвин.

Литвин нагадав, що Президент надав до проекту Податкового кодексу майже 50 поправок, які парламент підтримав. Він також зазначив, що закон спрямований на підпис Президентові, і тепер “потрібно зосередити зусилля не на критиці цього документа, а на роз’ясненні” його норм.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада Україна прийняла Податковий кодекс, який фактично скасовував спрощену систему оподаткування і посилював контролюючі функції податківців. 30 листопада Президент України прийняв рішення ветувати Податковий кодекс. Зокрема, він запропонував парламенту зберегти теперішню систему оподаткування малого бізнесу. 2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс із урахуванням пропозицій глави держави.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.