Новини України. 6 грудня. Київ. Шевченківський районний суд міста Києва винесе рішення у справі заступника голови НРУ, екс-міністра регіонального розвитку і будівництва Василя Куйбіди 8 грудня. Як повідомили в прес-службі НРУ, таке рішення суд виніс сьогодні на засіданні.

Василь Куйбіда
Куйбіда переконує, що діяв у рамках закону

Нагадаємо, СБУ звинувачує Куйбіду у порушенні законодавства щодо призначення на початку цього року без конкурсу начальника Держархбудконтролю у Рівненській області. У свою чергу, екс-міністр наполягає, що діяв виключно в рамках закону і ця справа є замовною.

Сьогодні на засіданні був заслуханий останній свідок, який відповідно до своїх посадових обов’язків готував проекти відповідних документів на призначення.

«Протягом години допиту, який проводився в більшій мірі відповідачем, було виявлено явну розбіжність викладеної свідком інформації в протоколі СБУ і під час судового розгляду, на що Куйбіда неодноразово звертав увагу судді. Зокрема, це стосувалося як процедурних моментів, так і подій, які відбувалися в руслі відповідної справи», – повідомляє НРУ прес-служба.

Шевченківський районний суд міста Києва винесе рішення у справі заступника голови НРУ, екс-міністра регіонального розвитку і будівництва Василя Куйбіди 8 грудня. Як повідомили в прес-службі НРУ, таке рішення суд виніс сьогодні на засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.