Новини України. 5 грудня. Крим. Розширити рамки курортного сезону в Криму можна шляхом перенесення початку навчального року по всій країні на 1 жовтня.

школа, клас, учні
В Криму хочу посунути навчальний рік

Депутати Верховної Ради Криму пропонують зрушити рамки закінчення і початку навчального року.

Також у міжсезоння півострів може стати політичною столицею України. Такі пропозиції пролунали на першому засіданні комісії Верховної Ради Криму з рекреаційного, санаторно-курортному комплексу й туризму.

За словами члена комісії, депутата від Партії регіонів Миколи Янакі, протягом декількох років кліматичні зміни зміщують літній сезон у бік осені.

«Колеги мені не дадуть збрехати, що протягом останніх 10 років в червні в нас температура моря становить 13-14 градусів, і Крим порожній. Це говорить про те, що люди до нас їдуть через море, а не через клімат, гори або повітря. У результаті ми отримуємо – червень порожні, тому що люди не їдуть, а 25 серпня температура води +28, повітря +35, а Крим знову порожній, тому що 80% відпочиваючих, так чи інакше, пов’язані з навчальним процесом», – розсудив депутат .

«Як би нам виступити ініціаторами і зрушити навчальний процес в Україні, чому ні? Чому заняття повинні закінчуватися 25-го травня, а починатися 1-го вересня? Чому не зробити 25-го червня і 1-го жовтня?», – запропонував Янакі.

Він нагадав, що цього року через пожежі в центральних регіонах Росії перенесли початок навчального процесу.

«І у нас вересень був практично як липень, – акцентував депутат. – Я думаю, що про це можна говорити сміливо, і для Криму це був би прорив – вересень, прирівняний до серпня».

Джерело censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.