Новини політики. 28 грудня. Віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков сподівається, що адмінреформа ініційована президентом Віктором Януковичем змінить владу не тільки зовні.

Борис Колесніков не розуміє, навіщо кудись їздити якщо є Skype

“З ранку до 15:00 я в міністерстві, а з 15:30 до “як вийде” всі наради з Євро-2012 – в Кабміні. Все-таки Мінфін і Мінекономіки – в Кабміні, і узгодження з ними необхідні чи не щохвилини . Так що доведеться їздити. Але я сподіваюся, що адмінреформа змінить влада не тільки зовні “, – заявив Колесніков.

“Що таке при сучасних системах, при наявності Skype кудись їздити?! Та це нерозумно звучить! Треба спростити функції влади, і чим менше їх буде, тим краще. Ми повинні мати компактний маленький уряд, який надає послуги громадянам України. От і весь принцип “, – зазначив він.

Чиновник переконаний, що такий уряд буде працювати більш ефективно.

“У свій час я працював у Донецькій облраді, де працювало – разом з управліннями – 1288 чоловік. З них 60 осіб – депутати, інші – адміністрація ради. Так от, якщо їх буде 30, але з зарплатами, які дозволять брати фахівців з бізнесу , в тому числі великого, ми тільки виграємо в ефективності “, – заявив міністр.

Крім того, за словами Колеснікова, потрібно позбавитися від дублювання функцій.

“Наприклад, в обладміністраціях є відділі охорони здоров’я. І вони ж є у всіх містах і районах. Так навіщо вони в областях? Область повинна займатися тільки тим, на що у міст і районів сил не вистачить – міжнародні аеропорти, траси національного значення, зміст оперних або драматичних театрів, цирку “, – вважає він.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович скоротив кількість міністерств з 24 до 16. Крім того, глава держави доручив Кабміну скоротити апарат міністерств.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.