Новини світу. 30 грудня. Великобританія. Королева Великобританії Єлизавета II вперше стала прабабусею.

Єлизавета ІІ вперше стала прабабцею

Як повідомили в Букінгемському палаці, дружина найстаршого онука Її Величності Пітера Філіпса, Отом, народила в середу дівчинку, яка стала 12-м претендентом на британський престол в загальній кількості спадкоємців.

Пітер Філіпс, син дочки королеви принцеси Анни, познайомився з канадкою Отом, в дівоцтві Келлі, в Монреалі влітку 2003 року під час автоперегонів Гран-Прі Канади. Пітер, що займає десяте місце в списку на британське престолонаслідування, в той час працював в команді “Вільямс” “Формули-1”.

Повінчалися вони в травні 2008 року, хоча протягом деякого часу сама можливість їхнього одруження перебувала під великим питанням, оскільки Отом народилася в Канаді і не є представницею аристократичного роду. Але всі проблеми вдалося вирішити після того, як Отом погодилася перейти з Католицької церкви, до якої вона належала, в Англіканську. В іншому випадку, якщо б Пітер наполіг на шлюбі з католичкою, йому довелося б відмовитися від своїх прав на британський престол.

Пітер Філіпс – єдиний син принцеси Анни. Він також став першим онуком Її Величності і на момент народження стояв п’ятим у списку спадкоємців британського престолу.

Ім’я новонародженої королівської правнучки, як заявили в Букінгемському палаці, буде оголошено пізніше.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.