Новини політики. 19 грудня. Скасування політичної реформи 2004 року створює умови для авторитаризму в країні.

влада Янукович
У Януковича вже думають про другий термін

Про це заявив політолог Ігор Жданов.

“Такий крок призведе до посилення підкилимових, адміністративних і бюрократичних методів роботи президента на шкоду методам політичним. Сфера публічної політики буде звужуватися як шагренева шкіра”, – зазначив він.

За словами експерта, “поступово буде скорочуватися вплив формально легальних способів на владні рішення, знижуватися роль політичних партій, в тому числі і Партії регіонів“.

“Сфера реальної політики все більше буде переміщатися в тіньовий сектор, де балом правитимуть окремі групи впливу з оточення глави держави”, – заявив Жданов.

Він також підкреслив, що скасування політичної реформи 2004 року “призведе до відновлення нових-старих методів роботи з парламентом”.

“За часів Леоніда Даниловича для результативного голосування за потрібний законопроект або за кадрове призначення необхідно було перманентно задовольняти інтереси десяти-п’ятнадцяти парламентських груп. Леонід Данилович це міг, чи зможе Віктор Федорович – покаже час”, – йдеться у публікації.

Крім того, політолог зазначив:

“Дехто з нової владної команди (її найбільш далекоглядні представники) вже зараз думає про другий президентський термін Віктора Януковича“.

“Втім, єдиної думки в команді президента щодо того, яким чином буде забезпечено обрання Віктора Федоровича у 2015 році, поки ще немає. Деякі її представники досить легковажно переконані, що “зроблять” будь-які потрібні результати”, – говориться в статті.

, “Інші вже зараз розраховують стратегію перемоги Януковича без тотального застосування адміністративного ресурсу”,- стверджує  Жданов.

“Наприклад, за рахунок поляризації суспільства та творчого використання досвіду 1999 року, коли українські громадяни в другому турі були поставлені в ситуацію “вибору без вибору” – між Леонідом Кучмою і Петром Симоненком“, – заявив він.

“Як вам такий варіант: Віктор Янукович та Олег Тягнибок у другому турі президентських виборів-2015? Спробуйте з трьох разів вгадати, хто в такому разі буде переможцем?”, – йдеться у статті.

Джерело УП

Comments

  1. Разве, что через военное положение, Янукович может остаться на второй срок. Они доиграются, что не Тимошенко ни Януковича не изберут, а вернуться к коммунистам, только потому, что выбора больше не осталось. Вы думаете не реально? Многие тоже думали, что уголовник-президент это не реально…

  2. «Чья это страна, любезный кот?» — «Маркиза, маркиза, маркиза Карабаса…» :

    Жители и гости Крыма, кажется, навсегда потеряли одну из его жемчужин – заповедное побережье от Балаклавы до бухты Ласпи. 14 тысяч га пляжей и гор, включая мыс Айя и одноименный курорт, выкуплены фирмами семьи президента. Туристов уже гонят под дулом пистолетов.
    Страсть президента Украины Виктора Януковича к недвижимости общеизвестна. Его структуры наматывают на себя заповедники, охотничьи угодья, леса, поля, дороги — как ежик осеннюю листву. Однако масштабы приватизации не устают поражать.
    Если так пойдет и дальше, через несколько лет семья Януковичей станет крупнейшим латифундистом Украины. А ее простым гражданам, по несчастью оказавшимся в Крыму, на Сухолучье и может быть, еще в каком хорошем месте, придется парить по воздуху. Ибо ступить там без пропуска будет некуда, а нарушителей вельможного прайвити будут отстреливать. «Чья это страна, любезный кот?» — «Маркиза, маркиза, маркиза Карабаса…»

  3. Звісно що Тягнибок, тому що ці хами-бандюки уже добряче залили сала за шкіру народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.