Новини України. 28 грудня. Донецьк. Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури Борис Колесніков оцінив хід підготовки Донецька та Донецької області до Євро-2012 на “п’ять балів”.

Борис Колесніков
Колесніков оцінив підготовку Донецька на "5"

Про це він заявив сьогодні під час робочої наради з підготовки міста до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Він пояснив, що раніше відзначив Харків як місто, де відповідно до програми Євро-2012 уже функціонують стадіон і аеропорт. Однак, за його словами, і у донеччан є всі можливості підготуватися до фінальної частини чемпіонату Європи. “Досвід 60-ти років говорить, що немає таких завдань, з якими б Донецька область не могла справитися”, – підкреслив Борис Колесніков.

За словами урядовця, Донеччина знає, як потрібно готуватися до єврочемпіонату.

«У 2012 році в Донецьку буде свято і місто матиме шанс для розвитку. Євро – ідеальна можливість для підняття іміджу кожного приймаючого міста та України. Від того, яке ми справимо враження на туристів під час Євро, залежатиме сприйняття України на найближчі 10 років, а також можливість отримання права на проведення інших масштабних турнірів», – наголосив Борис Колесніков.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури повідомив, що для гостей Євро-2012 в Україні діятиме єдиний проїзний квиток. За його словами, вартість такого квитка складе близько 20 євро, він буде дійсний у всі дні чемпіонату в червні 2012 року.

Борис Колесніков також констатував, що ще є необхідність приділити більше уваги мовній підготовці персоналу до Євро-2012.

Крім того, на прес-конференції, яка відбулася після наради, відповідаючи на запитання журналістів, Борис Колесніков повідомив, що з коштів, виділених на реконструкцію НСК “Олімпійський” в Києві, 1,5 млрд. грн. буде спрямовано на прилеглу інфраструктуру міста. За словами Бориса Колеснікова, у плані реконструкції передбачається 100 млн. грн. на новий колектор. Також Віце-прем’єр-міністр додав, що нинішня вартість реконструкції стадіону прив’язана до курсу долара.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.