Новини України. 16 грудня. Блок Кличка вимагає розпочати процедуру демонтажу кіосків у Києві, встановлених без дозволів.

кіоск, евакуатор
Кличко забере кіоски з Києва

Про це йдеться в заяві політсили.

“Ще в кінці серпня Київська міська рада затвердила новий Порядок розміщення малих архітектурних форм у столиці. Але це рішення до цих пір не підписане і не оприлюднене. Більш того, за наявною інформацією, правки в цей документ і сьогодні обробляються в КМДА. Така ситуація є грубим порушенням чинного законодавства”, – заявили у Кличка.

За словами представників політсили, кількість нових кіосків в Києві збільшується у геометричній прогресії.

“При цьому знищуються зелені зони, загромаджують прибудинкові території. Незважаючи на заборону, МАФи розміщуються біля входів і виходів зі станцій метро, в підземних переходах”, – відзначили вони.

У Блоці Кличка вважають, що дії чиновників пояснюються бажанням затягнути час, оскільки, відповідно до нового Порядку, кіоски, встановлені до того, як документ набере чинності, можна узаконити за спрощеною процедурою.

“Новий Порядок розміщення тимчасових споруд, по суті, не може вирішити проблему МАФів у Києві і не відповідає сучасним реаліям. На жаль, влада не розробила дієвий і ефективний механізм, який міг би ліквідувати безлад у цій сфері. Замість реальних кроків, які могли б привести до поліпшення ситуації, прийняли абсолютно недієвий документ, який до цих пір навіть не підписаний”, – заявили у Блоці.

“Влада повинна пам’ятати, що Київ – місто каштанів, а не самовільно встановлених кіосків”, – підкреслили представники політсили.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.