Новини технологій. 16 грудня. Об’єднані під брендом “Київстар” активи Vimpelcom Ltd. в Україні – ЗАТ “Київстар GSM”, ЗАТ “Українські радіосистеми” і ТОВ “Голден Телеком” – планують в 2011 році почати надавати абонентам послуги цифрового інтерактивного телебачення по інтернет-каналах (IPTV).

IPTV, телебачення
Київстар запускає IPTV

“Ми хочемо, щоб IPTV було доступно масовим користувачам в 2011 році. Причому хочемо це зробити з усіма притаманними цій технології елементами інтерактивності і керованості”, – повідомив директор оператора з розвитку послуг на масових ринках Віталій Ворожбит у ході “круглого столу” з розвитку послуг широкосмугового інтернет-доступу, організованого компанією Cisco.

За його словами, “Київстар” зараз не веде активної роботи з отримання ліцензії на IPTV, вивчаючи юридичні моменти.

“Ми хотіли б отримати ліцензію просто на вид діяльності, адже ми ж не збираємося використовувати якийсь обмежений ресурс. Зараз ліцензія видається на окремі населені пункти, виходячи з потенційної абонентської бази”, – пояснив Віталій Ворожбит.

При цьому він зазначив, що вже зараз оператор веде роботу з формування пакетів телеканалів, пропонованих абонентам.

Як повідомлялося, до кінця 2010 року об’єднаний “Київстар” планував збільшити покриття послуги широкополосного доступу в Інтернет до 2,2 млн квартир в 37 містах України.

За матеріалами Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.