Новини світу. 15 грудня. Москва. Площа Європи перед Київським вокзалом, де, за чутками, збираються провести акцію націоналісти, оточена міліцією.

ОМОН, міліція
ОМОН чекає на "махач"

Сотні міліціонерів у тому числі і 300 співробітників загону міліції особливого призначення направлені на охорону Київського вокзалу і розташованих поруч площ і вулиць.

Настільки значні сили приїхали після того, як в Інтернеті з’явилися заклики до громадян з південних регіонів РФ приїхати до Москви, щоб влаштувати “розборки” зі столичними націоналістами.

Провокатори хотіли влаштувати акцію, подібну до тієї, яка пройшла на Манежній площі в Москві 11 грудня.

Відзначимо, що появилися повідомлення про зібрання в центрі Москви 3-ох тисяч осіб з Кавказу, зокрема Чечні, Дагестану, які готові “розібратися” з москвичами “нацистами”.

Бійці ОМОНу і наряди ППС отримали наказ припинити будь-які прояви націоналізму, шовінізму і ксенофобії і не допустити заворушень.

Керівництвом ГУВС столиці співробітникам надано розпорядження вкрай жорстко, але в рамках закону придушити будь-які протиправні дії.

На станціях метро Кільцевій, Арбатсько-Покровській та Філевскії ліній з 15.00 15 грудня вводиться посилений режим. Там будуть чергувати внутрішні війська МВС, полк Управління міліції на Московському метрополітені та оперативники в цивільному.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.