Новини України. 29 грудня. У Києві лікарі-наркологи пропонують свої послуги з виведення з новорічного похмілля.

похмілля, алкоголь, вечірка
Спеціальна служба привезе вам зранку росіл і пляшку

Відповідні оголошення можна знайти в інтернеті.

“Ми з друзями придумали послугу на минулий Новий рік, помістили жартівливе оголошення, а народ відгукнувся. Приїжджаємо з розсолом і пляшкою. А як оплату просимо тільки ціну пляшки та проїзду. Самі розважаємося і народу допомагаємо”, – розповів кур’єр, який працює по одному з оголошень.

Одне з оголошень також говорить: “М’яке медикаментозне виведення з новорічного запою. Купірування абстинентного синдрому. Лікар-нарколог з десятирічною практикою”.

Ця послуга коштує від 300 до 500 гривень залежно від терміновості. Назвати методи, якими буде лікувати похмілля, лікар відмовився.

Крім того, в одному з кафе біля вокзалу 1 січня будуть наливати розсіл і кефір.

“У нас спеціальний День розсолу для тих, кому погано”, – сказали в закладі, пише видання.

З’явилася в Києві також послуга з обміну невподобаних подарунків. У Росії та Німеччині навіть з’явилися спеціальні магазини, де платити потрібно речами. У Києві це доступно поки тільки в інтернеті. 10 січня відбудеться флешмоб з обміну подарунками.

“Зберемося біля головної ялинки і будемо мінятися. Все буде добровільно: хочеш поміняти фотоапарат на парфуми – міняєш, ні – шукаєш меняльщіка далі”, – розповів нам організатор заходу Павло Радченко, пише газета Сегодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.