Новини України. 29 грудня. Київ отримає 2,4 млрд. грн. субвенцій з держбюджету на підготовку до Євро-2012.

На підготовку Києва до Євро-2012 виділять 2,4 млрд. грн. з держбюджету

Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Руслан Крамаренко.

“Що стосується міського бюджету, то для поліпшення рівня благоустрою видатки із загального фонду становитимуть 504,6 млн. грн.. Ще 61,1 млн. грн. спрямують зі спеціального фонду на капітальний ремонт об’єктів благоустрою та поповнення матеріальної бази комунальних підприємств. Для районних адміністрацій передбачені 60 млн. грн. на ремонт фасадів житлових будинків в 1,5 кілометровій зоні навколо НСК “Олімпійський”. Також буде виділено 13,1 млн. грн. на забезпечення підготовки та перепідготовки у вищих навчальних закладах стюардів, волонтерів, працівників сфери обслуговування , медиків і правоохоронців”, – розповів він.

За словами чиновника, одним з важливих напрямків діяльності міської влади є розвиток транспортної інфраструктури столиці до Євро-2012.

Так, 2011 року виділять кошти на будівництво станції “Виставковий центр” Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену. На це з міського бюджету виділяється 20 млн. грн., і ще 550 млн. грн. – з державного.

Крім того, на продовження будівництва Подільського мосту через Дніпро в 2011 році з міського бюджету виділять 60 млн. грн..

Також наступного року планується завершити будівництво тролейбусної лінії від Амурської площі до вул. В. Касіяна. На це будівництво з міського бюджету виділено 20 млн. грн.

На реалізацію проекту “Міська електричка” 600 тис. грн. буде виділено з міського бюджету і 35 млн. грн. – з державного.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.