Новини України. 15 грудня. Київ. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) підвищила тариф на теплову енергію з урахуванням її транспортування і поставки для «Київенерго», що відпускається для потреб населення, на 35% з 1 січня 2011 року.

Київенерго
Київенерго підняло ціни киянам на 35%

Відповідне ухвалили на засіданні комісії.

Зокрема, тариф «Київенерго» на теплову енергію для населення з приладами обліку з 1 січня зросте на 35%, або 44,4 грн. – до 171,25 грн. за Гкал (без ПДВ); для населення без приладів обліку – також на 35%, або на 43,91 грн. – до 125,47 грн. за Гкал (без ПДВ).

Крім того, комісія підвищила тариф «Київенерго» на теплову енергію, що ппостачається бюджетним організаціям, на 18,8% – до 476,64 грн. за Гкал (без ПДВ).

Тариф компанії на теплову енергію, що поставляється іншим споживачам (промислові споживачі), збережений на колишньому рівні – 563,46 грн. за Гкал (без ПДВ).

У нових тарифах компанії враховані витрати на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Нагадаємо, що «Київенерго» поставляє теплову енергію для потреб населення на адресу житлово-експлуатаційних контор, які, у свою чергу, виставляють побутовим абонентам остаточні рахунки за спожите тепло з урахуванням витрат ЖЕКів на обслуговування всередині будинкових мереж.

З матеріалами Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.