7 грудня. Москва. Режисер Першого каналу Марина Яблокова написала на співака Філіпа Кіркорова заяву в ГУВС Москви.

Філіп Кіркоров
Кіркоров підняв руку на жінку

Вона вимагає притягнути його до відповідальності.

Шокуюча пригода сталася на зйомках «Золотого грамофона» – поп-королю російської естради не сподобалося занадто яскраве світло софітів і своє роздратування він зігнав на ні в чому не винній 29-річній Марині.

43-річний співак, ногами штовхав мініатюрну дівчину, яка вдвічі менше його самого, і тягав за волосся по кремлівській сцені.

Все це відбувалося на очах адміністраторів майданчика і персональних охоронців Філіпа Бедросовича, які не зсунулись з місця і спокійно спостерігали за всім цим жахом.

Оторопівши від такого напору Марина, за її словами, тільки й змогла сказати, що всього лише відповіла на питання співака і що він не має права з нею розмовляти в такому тоні.

Того, що відбулося далі, Марина не забуде, напевно, ніколи в житті. “Він раптом розвернувся і ударив мене по обличчю. Я відлетіла, не втримавшись. А він схопив мене за волосся і почав тягати по сцені і копати ногами. Я нічого не могла зробити. Він бив мене по ногах, в живіт, в шию. На наступний день я ледве могла ходити. У мене страшні гематоми на ногах, болять ребра”, – з жахом згадує Марина.

Джерело ЛайфНьюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.