Новини шоубізу. 22 грудня. Філіп Кіркоров заплатив за побиття дівчини 5 мільйонів рублів ($170 тисяч). Основним пунктом мирової угоди, укладеної в суді між Кіркоровим і режисером Мариною Яблоковою, значиться перерахування коштів до фонду Чулпан Хаматової «Подаруй життя».

Кіркоров залпатить $170 тисяч побиття дівчини

Спочатку заявлена Мариною сума була у два рази більшою: Яблокова вимагала від Філіпа перерахувати на рахунок фонду допомоги дітям, хворим на онкологічні захворювання, 10 мільйонів рублів. Однак у процесі переговорів сторона співака “збила ціну” за синці.

“Філіп особисто подзвонив мені позавчора і сказав, що збирається внести найбільше пожертвування, – розповіла засновниця благодійного фонду Чулпан Хаматова. – Я дала йому всі контакти і координати нашої організаціі. Я не вникала в деталі події. Просто вважаю, що це добре, коли хтось готовий допомогти врятувати життя іншої людини”.

Клопотання про примирення побита співаком дівчина і її кривдник принесли в подали у вівторок.

“У ході підготовки справи приватного обвинувачення щодо Філіпа Кіркорова в Пресненський районний суд Москви з’явилися сторони у справі Кіркоров і Яблокова. Суд роз’яснив потерпілій Марині Яблокова і підсудному Кіркорову їх права, в тому числі право на примирення. Вони подали клопотання про примирення, яке підписане кожною стороною. Оголошення Пресненським судом заявленого клопотання призначено на середу”, – розповіли в прес-служба суду.

Нагадаємо, відомий скандальними витівками Філіп Кіркоров побив телережисера Марину Яблокова під час репетиції програми «Золотої грамофон» 4 грудня. Філіп Кіркоров обурився тим, що світло падає йому прямо в очі, після чого у нього відбулася словесна перепалка з Мариною Яблокова.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.