Новини шоубізу. 8 грудня. Співак Філіп Кіркоров проходить зараз обстеження за кордоном, але вже через кілька днів повернеться до Москви.

Філіп Кіркоров
Кіркоров лікується

Про це прес-секретар співака Ольга Алексєєва, передає РИА Новости.

Кіркоров дійсно проходить обстеження за кордоном, він вилетів сьогодні вранці, це не означає, що він збирається ухилятися від чого-небудь, через кілька днів він вже буде в Москві“, – сказала вона.

Ввечері у вівторок Кіркоров розмістив на своєму сайті заяву, в якій він зізнався, що два рази на рік у нього трапляються серйозні напади, після яких він нічого не пам’ятає. Співак вважає, що він потребує лікування, і вибачився перед режисером Мариною Яблоковою за побиття..

Філіп, дійсно, кається у тому, що трапилося, але це не означає, що він згоден і підтверджує все, що розповідає в своїх інтерв’ю Яблокова, – продовжила Алексєєва. – Якщо він буде викликаний на допит, він, безумовно, прийде і тоді виникнуть питання, чому багато фактів, свідки яких є, Яблокова приховала”.

Зі свого боку Яблокова не має наміру зупиняти хід справи і йти на мирову після вибачень співака.

Нагадаємо, також, що організатори святкових передач почали відмовлятися від участі Філіпа Кіркорова в них. Крім того, Валерій Меладзе відмовився співати з Кіркоровим. Тріо Меладзе – Кіркоров – Білан мало записати спільну композицію, яка була запланована на вихід до ефіру відразу після бою курантів на Новий рік.

Нагадаємо, у понеділок Марина Яблокова подала заяву до столичного ГУВС з проханням порушити кримінальну справу відносно Кіркорова, якого вона звинувачує у побитті та нанесенні образи під час репетиції церемонії “Золотого грамофона” в минулу суботу в Державному Кремлівському палаці. Як стверджує потерпіла, співака обурив прожектор, спрямований йому в очі, і він в грубій формі почав ображати її, так як вона відповідала за технічне забезпечення репетиції. Сам Кіркоров спочатку відкидав всі звинувачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.