Новини України. 27 грудня. Харків. Харківський міський голова Геннадій Кернес має намір звернутися з запитом до прокуратури, щоб вона провела офіційну перевірку і дала відповідь, скільки коштували лавки для станції метро “Олексіївська”, про суму закупівлі яких пишуть ЗМІ, а також чи були порушення, чи зловживання при закупівлі.

Геннадій Кернес
Кернес каже, що лавки були дешевшими ніж півмільйона гривень

Про це йдеться у відповідній заяві, поширеній прес-службою Харківської міської ради.

Зокрема, Геннадій Кернес звернув увагу на те, що в Інтернеті з’явилася інформація про те, що для станції метро “Олексіївська”, яка розпочала свою роботу 21 грудня 2010 року, куплено 10 лавок на суму 630 тис.грн. Він припускає, що такий висновок ЗМІ зробили на підставі листа-погодження процедури закупівлі від 22.10.2010 № 2495/10-10. Проте “насправді лист-погодження не є підтвердженням ціни предмета аукціону, про що прямо сказано в тексті”.

“Цей документ лише відображає інформацію про те, яку суму за свою продукцію хотів би отримати виробник. Але це зовсім не означає, що Національне агентство з проведення Євро-2010 і будівельники з цією ціною погодилися. Єдиними документами, які дають відповідь на питання, скільки насправді коштували лавки для станції метро “Олексіївська” – це специфікація до договору і товарна накладна. У них чітко зазначено, що Харківський метрополітен закупив не 10 лавок на суму 630 тис. грн, а 10 трисекційних конструкцій лав підвищеної зносостійкості на загальну суму 288 тис. грн“, – заявляє Кернес, допускаючи, що журналістів навмисно ввели в оману.

Він також підкреслив, що в прес-службу Харківської міської ради не надходило жодного офіційного інформаційного запиту від телеканалів, Інтернет-видань чи будь-яких інших ЗМІ, проте “неперевірена інформація була розтиражована”. Він вважає, що з відповідною заявою “повинна виступити і дирекція метрополітену, що будується, на авторитет і професійну честь колективу якого кинута тінь”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.