Новини культури. 2 грудня. Єгипет. Екс-топ-моделі Наомі Кемпбел і російському олігархові Владиславу Дороніну не вдасться провести весілля в давньоєгипетському храмі в Луксорі.

Наомі Кемпбел
Кемпбел заборонили проводити весілля

Департамент охорони історичних пам’яток уряду Єгипту заборонив Кемпбел проводити там весілля, заплановане на 7 грудня.

На думку чиновників, весілля, на яке вже були запрошені сотні гостей, може завдати шкоди староєгипетському храму. У зв’язку з цим відомство відмовилося схвалити проведення церемонії одруження між Кемпбел і Дороніним.

Нагадаємо, олігарх і його майбутня дружина, які відвідали в листопаді Єгипет і Йорданію, вже зарезервували для себе розкішні номери в готелі Old Winter Palace з видом на Ніл. Сама церемонія одруження Кемпбел і Дороніна повинна була відбутися 7 грудня в одному з давньоєгипетських храмів у Луксорі, побудованому близько 3,5 тисяч років тому. Цей храм вже орендований у міністерства культури та управління старожитностями Єгипту.

Очікувалося, що на весілля прибуде до 250 гостей, для яких були заброньовані номери в єгипетських готелях.

В’ячеслав Доронін є власником російської девелоперської компанії Capital Group, а його стосунки з Наомі Кемпбел тривають вже кілька років. На думку більшості ЗМІ, Доронін і Кемпбел планували одружитися ще в 2009 році, але цьому перешкодила колишня дружина олігарха, яка тоді не погодилася на розлучення.

Де тепер пара проводитиме весілля, поки невідомомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.