Новини світу. 29 грудня. Дружина президента Ніколя Саркозі очолила список найбільш дратівливих знаменитостей Франції, складений в ході опитування населення.

Карла Бруні
Карла Бруні найбільше роздратувала французів

Перша леді Франції Карла Бруні була визнана дратівливою знаменитістю 2010 року. Такий невтішний титул дружина президента отримала в ході загальнонаціонального опитування, проведеного глянцевим журналом VSD.

Згідно з опитуванням, Ніколя Саркозі був оголошений одним з найбільш непопулярних і дратівливих політиків Франції. У цій «номінації» лідер держави зайняв 4-у позицію.

Пані Бруні посіла 1-е місце в списку медіаперсон, які «діють на нерви» простих французів. Вона набрала 52% голосів.

“Постійна присутність Карли Бруні в медіасфері дратує французів, – пише газета Le Parisien, – А її чоловік не так вже далеко від неї пішов, зайнявши почесне місце в списку негативних персонажів національної політики. Щоб хоч якось зрушитися з цих позицій у найближчі 12 місяців, президентському подружжю доведеться багато попрацювати над власним PR”.

Другим і третім у списку непопулярних знаменитостей стали відомі в усьому світі французькі актори Ален Делон і Жерар Депардьє, які отримали відповідно 47% і 46% «народних» голосів.

Найбільш «нестерпним» політиком Франції стала кандидат у президенти від соціалістичної партії Сеголен Руаяль, а найбільш дратівливими парами країни стали знаменитий філософ Бернар-Анрі Леві з дружиною і легендарний французький рокер Джонні Холлідей зі своєю дружиною.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.