Новини світу. 3 грудня. Чечня. Президент Чечні Рамзан Кадиров запропонував провести матчі чемпіонату світу 2018 року в Грозному.

Рамзан Кадиров
Кадиров кличе всіх до себе на футбол

За словами Кадирова, в столиці республіки завершується будівництво спорткомплексу, що відповідає світовим стандартам, і на футбольному стадіоні можна буде проводити матчі найвищого рівня.

Президент Чечні додав, що стадіон в Грозному буде запропонований для проведення “окремих матчів” чемпіонату світу. За словами Рамзана Кадирова, якщо питання буде вирішено позитивно, то це дозволить залучити в футбольні команди всіх рівнів тисячі підлітків і молодих людей.

Вибори країн – господинь чемпіонатів світу 2018 і 2022 років пройшли 2 грудня в Цюріху. У числі російських міст, де повинні пройти матчі ЧС-2018, Грозний не значиться. Планується, що ігри пройдуть у Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Ярославлі, Нижньому Новгороді, Саранську, Волгограді, Ростові-на-Дону, Краснодарі, Сочі, Казані, Самарі і Єкатеринбурзі.

Суперниками Росії в боротьбі за чемпіонат світу були заявки Англії, Іспанії/Португалії та Бельгії/Нідерландів. Чемпіонат світу 2022 року отримав Катар, який переміг заявки США, Австралії, Японії і Південної Кореї.

Джерело Лента.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.