Новини світу. 20 грудня. Італія. Міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні (Franco Frattini) висловив у понеділок глибоку заклопотаність у зв’язку з проявами насильства щодо учасників маніфестацій, які відбулися після президентських виборів в Білорусії.

Franco Frattini
Франко Фраттіні зверне увагу МЗС Білорусі на неприпустимість такої поведінки, як на виборах

“Ми глибоко стурбовані епізодами репресій і насильства, яким піддалися маніфестанти і представники опозиції після президентських виборів в Білорусі. Арешти є неприйнятними”, – йдеться в заяві глави італійського МЗС.

“Я особисто висловлю цю нашу заклопотаності міністру Мартинову (Міністр закордонних справ Білорусі Сергій Мартинов – ред.) під час нашої зустрічі в Римі, запланованій на післязавтра”, – зазначив Фраттіні.

Глава зовнішньополітичного відомства заявив також, що “Італія з самого початку підтримувала в рамках ЄС політику відкритості і поступової реінтеграції Білорусі в міжнародне співтовариство”.

“Ми вважаємо, що епізоди, подібні до тих, що відбулися вчора, не допомагають створити клімат довіри, необхідний для сприяння цьому процесу, і не служать інтересам самої Білорусії“, – вказав Фраттіні.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.