Новини спорту. 21 грудня. Ігор Суркіс розповів про свої вимоги до нового наставника команди Юрія Сьоміна.

Ігор Суркіс
Суркіс розказав про вимоги до Сьоміна

Які завдання стоять на весну?

“Перш за все, налагодити гру таким чином, щоб ці дванадцять очок, які зараз є між “Динамо” і “Шахтарем“, щоб більше це не повторювалося. Щоб боротьба за перше-друге місце велася з першої і до останньої хвилини. Це цікаво і глядачам, і вболівальникам. Якісний показати футбол у Європі – це найголовніший пріоритет. Ми, слава Богу, ще з кубка не вилетіли, і ми можемо боротися кубок, та й руки ми не втрачаємо в боротьбі за чемпіонство. Якщо ми оступилися, у нас був спад, то чому такого спаду не може не відбутися у того ж донецького Шахтаря? Хоча і “Металіст“, “Дніпро” і “Карпати” підтискають, але тим цікавіше чемпіонат, тим цікавіше інтрига. Я розумію, що не буває чудес, що Юрій Палич прийде, чарівної паличкою махне, і ми буде грати хоча б так, як ми грали, коли він ішов з “Динамо“. Для цього треба час, треба трошки потерпіти. Але я не сумніваюся в його кваліфікації і якщо ми укладемо з ним контракт в найближчі дні, то я вірю, що він підніме команду на новий якісний рівень”.

Розкажіть про єврокубковий пріоритет.

“Природно, ми буде намагатися, щоб ми в єврокубках виступили якомога успішніше. Будемо ставити максимальні завдання, інакше не треба взагалі виходити на поле. І команда на сьогоднішній день вірить у Юрія Палича. Я можу назвати того ж Нінковича і Алієва, якого зараз немає. Вони в запасі дуже рідко сиділи, а прийшов Юрій Палич і вони заграли. Той же Єрьоменко, який зараз виконує провідні ролі в команді – це теж придбання Палича. Сьомін знає, що він хоче, а в мене з ним повне взаєморозуміння і довіра”.

Про “динамівський” футбол.

“Я не знаю що таке “динамівський” футбол. А “Барселона” в який сьогодні футбол грає, в “барселонівський”? Ми коли обігрували їх 4:0 і 3:0, то “Барселона” теж в якійсь футбол грала. Футбол сьогодні цей той, який дає результат. У мене було достатньо тренерів динамівських, які хотіли “динамівський” футбол прищепити, але результату не було”.

Джерело СпортАналітик

Ігор Суркіс у програмі “Про Футбол” на 2+2 розповів про свої вимоги до нового наставника команди Юрія Сьоміна.

Про завдання на весну: “Перш за все, налагодити гру таким чином, щоб ці дванадцять очок, які зараз є між “Динамо” і “Шахтарем”, щоб більше це не повторювалося. Щоб боротьба за перше-друге місце велася з першої і до останньої хвилини. Це цікаво і глядачам, і вболівальникам. Якісний показати футбол у Європі – це найголовніший пріоритет. Ми, слава Богу, ще з кубка не вилетіли, і ми можемо боротися кубок, та й руки ми не втрачаємо в боротьбі за чемпіонство. Якщо ми оступилися, у нас був спад, то чому такого спаду не може не відбутися у того ж донецького Шахтаря? Хоча і “Металіст”, “Дніпро” і “Карпати” підтискають, але тим цікавіше чемпіонат, тим цікавіше інтрига. Я розумію, що не буває чудес, що Юрій Палич прийде, чарівної паличкою махне, і ми буде грати хоча б так, як ми грали, коли він ішов з “Динамо”. Для цього треба час, треба трошки потерпіти. Але я не сумніваюся в його кваліфікації і якщо ми укладемо з ним контракт в найближчі дні, то я вірю, що він підніме команду на новий якісний рівень”.

Про єврокубковому пріоритеті: “Природно, ми буде намагатися, щоб ми в єврокубках виступили якомога успішніше. Будемо ставити максимальні завдання, інакше не треба взагалі виходити на поле. І команда на сьогоднішній день вірить у Юрія Палича. Я можу назвати того ж Нінковича і Алієва, якого зараз немає. Вони в запасі дуже рідко сиділи, а прийшов Юрій Палич і вони заграли. Той же Єрьоменко, який зараз виконує провідні ролі в команді – це теж придбання Палича. Сьомін знає, що він хоче, а в мене з ним повне взаєморозуміння і довіра”.

Про “динамівський” футбол: “Я не знаю що таке “динамівський” футбол. А “Барселона” в який сьогодні футбол грає, в “барселонівський”? Ми коли обігрували їх 4:0 і 3:0, то “Барселона” теж в якійсь футбол грала. Футбол сьогодні цей той, який дає результат. У мене було достатньо тренерів динамівських, які хотіли “динамівський” футбол прищепити, але результату не було”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.