Новини України. 6 грудня. Президент України Віктор Янукович вважає, що Податковий кодекс не можна вважати ідеальним, проте в ньому є з чим погодитися.

Президент України Віктор Янукович, документи
Янукович: ідеальних документів не буває

Про це він заявив в ефірі каналу “Інтер”.

Відповідаючи на питання, чи є новий варіант Податкового кодексу ідеальним, президент відповів: “Я вважаю, що взагалі не буває ідеальних документів”.

“Документи такого рівня – це тиск до певної міри, на суспільство, на бізнес. І бути задоволеним тим, що на тебе тисне держава не можна”, – додав він

“Можна сказати так: в якійсь мірі можна з чимось погодитися. За рахунок Податкового кодексу чого ми досягли: прозорості витрат, оптимізації підрахунку ведення бізнесу, тобто – детінізації економіки, ну і, безумовно, мотивації зростання економіки”, – підкреслив він.

За його словами, людей найбільше занепокоїла не детінізація бізнесу, а “принцип, який пропонувався, безапеляційного адміністративного тиску на бізнес”.

При цьому він підкреслив, що для нього “дуже важливо, щоб підтримка суспільства при прийнятті таких документів була закладена в основі прийняття рішень”.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.