Новини України. 8 грудня. Версію російського розважального шоу “Велика різниця” будуть показувати без комедійних сюжетів про українських політиків.

Олександр Богуцький
Олександр Богуцький: ICTV не хоче жартувати з політиків

Про це в коментарі кореспонденту заявив директор-президент каналу ICTV, директор телегрупи “StarLightMedia” Олександр Богуцький.

Відповідаючи на питання, чому з передач проекту “Велика різниця” були вирізані сюжети з українськими політиками, Богуцький відповів: “Це не захист якихось національних почуттів українців, це політика каналу: ми не підтримуємо ідею пародій на українських політиків іноземними авторами”.

Він підтвердив, що в недавніх випусках “Великої різниці” були вирізані комедійні сюжети про лідера БЮТ Юлії Тимошенко і про Президента України Віктора Януковича.

“Нехай вони кепкують над своїми політиками”, – підкреслив директор-президент ICTV.

“В Україні “Велика різниця” і надалі буде йти без політики”, – зазначив Олександр Богуцький.

Нагадаємо, в недавньому випуску “Великої різниці” був вирізаний сюжет, який пародіював Юлію Тимошенко. Раніше також ICTV вирізав сюжет російських авторів, який за мотивами фільму “Брюс Всемогутній” також пародіював низку українських політиків, у тому числі колишнього і чинного Президента України.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.