Новини України. 3 грудня. Валерій Хорошковський незабаром може очолити нову політичну партію.

Валерій Хорошковський
Хорошковський очолить нову партію

Про це стало відомо «Главкому» від поінформованих джерел.

За інформацією джерел, платформою для створення нової політичної сили має стати робоча група з національних проектів Комітету економічних реформ, яку, як відомо, на початку серпня цього року очолив народний депутат від фракції НУНС, лідер партії «Пора» Владислав Каськів.

На базі цієї робочої групи буде сформований колектив молодих і активних професіоналів, який легко зможе бути трансформовано у цілком якісний виборчий список, інформують джерела. Виданню назвали навіть двох фігурантів цього потенційного списку з числа діючих депутатів, вже нібито дали згоду на участь у проекті: мова йде про бютівця Андрія Шевченка і представника Президента в парламенті, регіонала Юрія Мірошниченка.

«Фішкою» ще не створеної сили повинні стати розробка і реалізація якісних і актуальних для країни нацпроектів, назви яких («Доступне житло», «Відкритий світ», «Олімпійська надія-2022») вже сьогодні можуть бути прочитані як назви розділів передвиборної програми респектабельної , модерної політичної сили.

Таким чином, стверджують наші джерела, на початковому етапі реалізації цього проекту ролі між його учасниками розподілені так: Владислав Каськів займається концептуальним наповненням проекту, Сергій Льовочкін забезпечує його «політичний дах», а Валерій Хорошковський чекає відповідного моменту для того, щоб очолити партію національних проектів, коли до нього з таким проханням звернуться.

У той же час, коли може «спливти» така політична підоснова поки невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.