Новини України. 22 грудня. Київ. Глава Служби безпеки України Валерій Хорошковський пішов з Вищої ради юстиції, щоб Європа не критикувала Україну, хоча вважає, що це “не найкраще рішення”.

Валерій Хорошковський
Хорошковський не хотів іти з Вищої Ради юстиції

Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

“Я не бачив ніякої необхідності піддавати небезпеці державу, піддаючи її критиці, тільки тому що я входжу до складу Вищої ради юстиції“, – зазначив Валерій Хорошковський.

Глава СБУ підкреслив, що зустрічався з депутатами Європарламенту і говорив з ними на цю тему.

“Якщо питання тільки на посаді, то я не один раз йшов з посади абсолютно спокійно, саме це я зробив і цього разу”, – додав він.

У той же час, Хорошковський відзначив, що, враховуючи систему корупції, яка існує сьогодні в судовій гілці влади, його відхід з Вищої ради юстиції – “не найкраще рішення”.

“Коли ми говоримо про рівень загроз і небезпеки, то всі відзначають, що судова влада найбільш корумпована. Ось я якраз і вивчав корупційну складову кандидатів, які претендували на призначення на посади в судах. Мої рекомендації були загальними, їх могли врахувати або не врахувати”, – зазначив він.

Хорошковський підкреслив, що часто інформація, що надається СБУ, ставала вирішальною у призначенні тих чи інших суддів, передає Ліга.

Нагадаємо, у четвер, 16 грудня, Президент Віктор Янукович вивів голову СБУ Валерія Хорошковського із складу Вищої ради юстиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.